NAJEFEKTYWNIEJSZA DROGA DO TWORZENIA REST API NA PRZYKŁADZIE SPRING BOOT


O kursie

Nacisk na implementacje i LiveCoding krok po kroku

Szkolenie skierowane zarówno dla osób, którzy dopiero zaczynają przygodę ze Spring Framework, jak i dla osób doświadczonych chcących ugruntować swoją wiedzę i poznać najlepsze podejście do implementacji REST API. W trakcie LiveCodingu możesz podążać za mną by śledzić wszystkie kroki W trakcie szkolenia dowiesz się:
- Jaki status kod i content zwracać w zależności od żądania
- Jak elegancko obsługiwać błędy i przekazywać komunikaty do klienta
- Kiedy oraz jak implementować DTO
- Sposób na zarządzanie obiektem zwracanym, aby udostępnić klientowi tylko te pola, które rzeczywiście potrzebuje zamiast przesyłać pełne obiekty po sieci

Zapisy na webinar ruszyły, zarezerwój bezpłatny bilet👇

Do końca zapisów pozostało:Co zyskasz biorąc udział w webinarze:
  • Zbiór najlepszych praktyk podanych na tacy
  • Podręczną ściągę
  • Przede wszystkim liveCoding w trakcie, którego możesz podążać za moimi krokami
  • Zadać pytanie, na które zawsze bardzo chętnie odpowiadam 😊
  • Opcjonalnie dalsze materiały do nauki Spring Boot + info o mojej książce
  • Przemiłą atmosferę w gronie fantastycznej społeczności

Poznaj mnie

Mieszkam w Norwegii i spełniam się zawodowo jako Lider Zespołu programistycznego w norweskim Software House, gdzie odpowiadam, za rozwój techniczny produktów SaaS. Poza pracą prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu tworzenia i rozwoju oprogramowania. Specjalizuję się w Spring Framework i architekturze mikroserwisów. Moje kierunkowe wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie, co potwierdza coraz szersze grono zadowolonych kursantów.

Dzięki zawziętości i godzinach spędzonych na rozwoju umiejętności wypracowałem swój sukces na rynku IT. Jestem laureatem wielu konkursów biznesowo-programistycznych, między innymi organizowanych przez Comarch, IDeA. Wielką satysfakcję dało mi też zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie programistycznym na projekt inteligentnej metropolii, organizowanym przez koncern ABB.

Po godzinach nagrywam filmy na mój YOUTUBE, publikuję na BLOGU, trenuję crossfit i biegam maratony. Od czasu do czasu także jem i śpię 😉

Dowiedz się więcej

Poznaj opinie uczestników

Warsztat dydaktyczny budowałem jako nauczyciel akademicki, trener programowania, twórca internetowy - blogger i YouTuber. A w trakcie tych lat zebrałem setki opinii, których kilka znajdziesz poniżej:

Bez wątpienia masz predyspozycje dydaktyczne. Mało który programista potrafi komuś wytłumaczyć co ma na myśli 🙂
Super wiedza, którą potrafi świetnie przekazać! Brawo!
Kontakt, przygotowanie i umiejętność przekazywania wiedzy
Świetne umiejętności dydaktyczne. Pomocny, wspiera przy rozwiązywaniu problemów. Oby jak najwiecej takich trenerów
Czas na zajęciach szybko mijał. Prowadzący dostosowywał zadania do poziomu osób na bieżąco. Bardzo wartościowe zajęcia
Great guy, great trainer well let's call him big head 😉
Byku jesteś mega, nic w sobie nie zmieniaj wszystko masz dopracowane do perfekcji (poza literówkami :d)
Zaangażowanie godne podziwu! - dzięki wielkie za udzielone wsparcie przez cały czas zajęć 🙂
Rewelacyjny kontakt z trenerem. Przemek jest osobą bardzo kontaktowa, otwartą i uśmiechnięta a co najważniejsze jego wiedzą i umiejętność jej przekazania jest na bardzo wysokim poziomie. Na plus: kompetencje, gotowość do pomocy.
One of the best classess I've ever had. Przemek is a great teacher with skills backed up with vast knowledge about java, spring and beyond. He's been really helpful and none questions were left unanswered. Highly recommened 🙂
Nasz najlepszy trener na kursie. Pełny spokoju i cierpliwości, zawsze chętny do pomocy i odpowiadania na nasze pytania. Posiadający wiedzę i potrafiący ją przekazać. Chciałbym mieć więcej zajęć z Przemkiem, po których zawsze wychodziłem bogatszy o nową wiedzę i doświadczenie w programowaniu. Na plus oceniam, że Przemek prowadzi własny kanał i stronę o programowaniu, co jeszcze bardziej pomaga w poznawaniu tematów.
Obejrzałem kilka Twoich filmów na kanale yt oraz przeczytałem kilka artykułów na Twojej stronie. Ogólnie mega świetna robota 🙂 strumyki z ciekawymi zadaniami, świetne prezentacje np z JVM normalnie mega mi tego brakowało. Siedzę w javie kilka miesięcy, brakowało mi materiałów i inspiracji aby wejść w bardziej zaawansowane tematy póki nie natrafiłem na Twój kanał.
Profesjonalne podejście i ogromna wiedza
Ty jesteś chlopie oazą spokoju, przyzwoitości oraz chodzacą encyklopedią Spring
Przemek to osoba stale poszerzająca swoją wiedzę i z pasją do jej przekazywania. Zajęcia odbywały się luźnej, ale stymulującej do pracy atmosferze. Podczas zajęć zawsze można było liczyć na pomoc z jego strony. Życzyłabym sobie, żeby wszyscy trenerzy SDA mieli takie podejście do grup jak Przemek
Podejście profesjonalne, nauczycielskie, widać, że prowadzący nie prowadzi zajęć pierwszy raz tylko ma doświadczenie

Zapisy na webinar ruszyły!!!!

Szkolenie odbywa się w poniedziałek, 19 października o 19:00